květen 2022
púsčpsn
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Návštěvy

Dnešní den5
Tento týden13
Tento měsíc182
Celkem23045

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Paměťový trénink - úvod

Vzdělávací program

akreditace MPSV č. A2017/0098-PC

Paměťový trénink s využitím výtvarných technik - úvod do dané problematiky

Termín: 

 

Místo: 

Lektorka: Izabela Jelínková ( Machútová)

Rozsah kurzu: 8 výukových hodin

Forma programu: presenční

Tematická oblast: měkké dovednosti, přímá práce s klientem - volnočasové, podpůrné a rozvojové aktivity, terapeutické a resocializační metody

Oblast působnosti účastníka kurzu: pracovník v sociálních službách v oblasti sociální prevence, sociální péče, neformální pečovatelé

Cíl: Absolvent získá vědomosti o základních pojmech o paměti a přijímání informací a o využití výtvarných technik k trénování paměti a cvičení pozornosti. Získá praktické dovednosti na trénování paměti a cvičení pozornosti s využitím různých výtvarných technik a materiálů. Rozvine schopnosti na tvorbu volnočasových aktivit pro klienty. Prohloubí dovednosti k vlastní sebereflexi. Absolvent získá osvědčení o absolvování akreditovaného vzdělávacího programu.

Popis kurzu:
Kurz na trénink paměti a cvičení pozornosti s využitím různých výtvarných technik a materiálů. Trénování paměti a cvičení pozornosti prostřednictvím barev, zvuků a dotyků významně ovlivňují intelektové a komunikační schopnosti člověka.

Kurz se opírá o teoretické základy a má praktický a zážitkový charakter. Součástí kurzu je ukázka různých aktivizačních a relaxačních technik zaměřených na koncentraci a trénování paměti. 

Účastníci si nejen vyzkouší dané metodiky sami na sobě, ale následně je budou schopni aplikovat na své klienty a vytvářet individuální plán i volnočasové aktivity vhodné pro práci s různým typem klientů.

Cena: 1.800,- Kč

v ceně metodické materiály, káva, čaj, nealko nápoje, drobné občerstvení

Podmínkou získání osvědčení o účasti na akreditovaném kurzu v rozsahu 8 vyučovacích hodin je 100% účast.

V případě zájmu mne můžete kontaktovat na e-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.