Náš příběh

O nás

Nabízíme individuální i skupinové kurzy s využitím prvků arteterapie. Malba a kresba jsou intuitivním ztvárněním emocí, vztahů, prožitků a skutečností našeho světa. Tvořivost dřímá v každém z nás a aktivní použití těchto tvůrčích sil má ozdravnou schopnost.

Smyslem kurzů není naučit vás dokonale kreslit, cílem je, abyste se naučili tvořit si svůj život. Prostřednictvím kreativních výtvarných technik najít potenciál ukrytý v každém z vás, podpořit individuální dovednosti a schopnosti, učinit sebe i svět šťastnější, barevnější, spokojenější.

Můj příběh

Izabela Jelínková – lektorka, výtvarnice

Tvoření je součást mého bytí a vím, že pomocí tvoření se dá rozvíjet osobnost, odstraňovat stres a rutina, najít seberealizaci a smysl života.  Mám mnohaletou praxi s realizováním volnočasových aktivit pro děti i dospělé, pro seniory, ale také pro zrakově postižené. Pořádám víkendové kurzy kreslení pravou hemisférou, kurzy kreslení a malování s využitím různých výtvarných technik, individuální kurzy s využitím prvků arteterapie.

Máme zavedené stereotypy a spousta věcí nám uniká. Při kreslení a malování začnete vnímat detaily a vidět svět jinak. Dnešní doba je nastavená na hmotě, tvoření vás však vrátí zpátky k počátku, k přirozenosti, radosti, hravosti. Tvoření pomáhá nalézat, objevovat něco nového, originálního a tím pomáhá k sebepoznání, k seberealizaci, k vytvoření šťastnější budoucnosti.

Jste srdečně zváni na kurzy, při kterých můžete objevovat, poznávat, relaxovat.

Těším se na viděnou!

Fotogalerie